Laur Eksperta dla aplikacji NEOGAGE

Z nieskrywaną dumą informujemy o przyznaniu wyjątkowej nagrody dla naszego produktu. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 16 listopada 2016 roku w Rezydencji Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Belweder Klonowa.

Laur eksperta dla aplikacji NEOGAGE

Cieszymy się, że promowana przez nas wizja nowoczesnego systemu do zarządzania narzędziami spotkała się z uznaniem i wyróżnieniem w kategorii Aplikacje IT dla firm i instytucji. Tym samym znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych wiodących i najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw.

Laur Eksperta jest dla nas docenieniem niemal 3 lat ciężkiej pracy nad rozwojem aplikacji i ogromną motywacją do dalszych działań. Mamy nadzieję, że dla klientów stanie się dodatkowym czynnikiem potwierdzającym oferowaną przez nasz system wyjątkową w skali światowej jakość.

Przypomiam, że NEOGAGE to aplikacja do zarządzania wyposażeniem pomiarowym i innym wymagającym okresowych przeglądów, działająca całkowicie w komputerowej chmurze. Jest częścią systemu zarządzania pracującą w oparciu o dwuwymiarowe kody QR, co zapewnia jej niespotykaną mobilność.

 

Dodaj komentarz