O autorze

Autorem wszystkich tekstów na stronie jest Artur Kopa – metrolog z zawodu i pasji, posiadający wieloletnie doświadczenie w pomiarach i wzorcowaniach narzędzi pomiarowych długości i kąta, zajmujący się systemami zarządzania pomiarami i wyposażeniem pomiarowym oraz organizacją i rozwojem komórek metrologicznych. Praca w międzynarodowych korporacjach w kraju i za granicą zaszczepiła w nim nowoczesne podejście do zarządzania i obsługi klienta, które na codzień skutecznie kontynuuje w pracy zawodowej.

Przyczynił się do wdrożenia wielu skutecznych systemów zarządzania wyposażeniem pomiarowym i pomógł niezliczonej ilości firm podnieść jakość pomiarów i wyrobów. Obecnie właściciel i manager firmy Metrica, w której zajmuje się głównie działalnością szkoleniową i doradczą. Jest m.in. współautorem nagrodzonej Laurem Eksperta aplikacji wspierającej zarządzanie wyposażeniem pomiarowym – NEOGAGE.

W codziennej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania usprawniające kluczowe procesy w ramach ciągłego doskonalenia wierząc, że w ten sposób przyczyniamy się do poprawy jakości naszego życia.