Ważne zmiany w NEOGAGE

Przychodzi czasem taki moment, w którym dzieło przerasta jego twórców… Poniżej treść komunikatu dla użytkowników aplikacji NEOGAGE:

Szanowni Państwo,

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższego standardu usług, oraz stałego rozwoju aplikacji NEOGAGE, postanowiliśmy utworzyć spółkę NeoGage Sp. z o.o. Spółka ta jest w chwili obecnej jedynym właścicielem aplikacji NEOGAGE uprawnionym do jej rozwoju, sprzedaży oraz serwisowania. Wprowadzone zmiany pozwolą nam dostarczyć Państwu jeszcze lepszy produkt, który będzie charakteryzował się wysoką stabilnością, wydajnością oraz cechami użytkowymi zgodnymi z Państwa oczekiwaniami.

W pracę nad dalszym rozwojem aplikacji zaangażowany jest zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania oraz świadczeniu usług w modelu SaaS (Software as a Service).

Z optymizmem patrzymy w przyszłość i wierzymy w międzynarodowy sukces projektu NEOGAGE. Celem naszej pracy jest dalszy rozwój aplikacji i dostarczenie naszym Klientom możliwie najlepszego produktu. Dlatego pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i oczekiwania zarówno dotychczasowych, jak i przyszłych Klientów.

Pierwsze sukcesy już za nami – w ciągu ostatnich 2 tygodni zwiększyliśmy znacząco szybkość działania aplikacji oraz poprawiliśmy zabezpieczenia. Jeszcze w tym tygodniu udostępnimy nową stronę internetową. W kolejnych krokach, oprócz udoskonalania istniejących oraz wprowadzania nowych funkcjonalności, zamierzamy oferować nasze rozwiązanie na rynkach zagranicznych, głównie w krajach niemiecko i anglojęzycznych.

Poniżej podajemy nazwę Spółki, adres, telefony kontaktowe oraz adresy poczty elektronicznej.

NeoGage Sp. Z o.o.

Ul. Przemysłowa 14B

35-105 Rzeszów

NIP 8133742667

KRS: 0000671378

REGON: 366932409

 

Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu NEOGAGE ma szansę zostać produktem ułatwiającym pracę użytkownikom na całym świecie.

Dodaj komentarz