O autorze

Autorem wszystkich tekstów na stronie jest Artur Kopa – metrolog z zawodu i pasji, posiadający wieloletnie doświadczenie w pomiarach i wzorcowaniach narzędzi pomiarowych długości i kąta, zajmujący się systemami zarządzania pomiarami i wyposażeniem pomiarowym oraz organizacją i rozwojem komórek metrologicznych. Praca w międzynarodowych korporacjach w kraju i za granicą zaszczepiła w nim nowoczesne podejście do zarządzania i obsługi klienta, które na co dzień skutecznie kontynuuje w pracy zawodowej.

Przyczynił się do wdrożenia wielu skutecznych systemów zarządzania wyposażeniem pomiarowym i pomógł niezliczonej ilości firm podnieść jakość pomiarów i wyrobów. Od 2013 roku właściciel firmy Metrica, w której zajmuje się głównie działalnością szkoleniową i doradczą, pozostając również aktywnym metrologiem w laboratorium wzorcującym i pomiarowym.

W codziennej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania usprawniające kluczowe procesy w ramach ciągłego doskonalenia wierząc, że w ten sposób przyczyniamy się do poprawy jakości naszego życia.

Odwiedź profile w social media:

https://www.facebook.com/Metrica.sk

https://www.instagram.com/metrica.metrologia/

https://www.linkedin.com/company/metrica-metrologia/

https://www.linkedin.com/in/artur-kopa-5548271b5/